kluciDne 23.11.2016 se konala v kinosále dětské léčebny Vesna v Janských Lázních kulturně osvětová akce. Děti se zatajeným dechem shlédly, písňové pásmo z představení Mauglí v podání herců pražského divadla Kalich. Po představení jsme předali první dva handbike, našim kamarádům Adamovi a  Alexovi. Náš projekt Vítr ve vlasech tak dostává zcela konkrétních výsledků. Děti si měly možnost vyzkoušet naše trenažéry ručních kol a dozvědět se něco o sportu s handicapem.

Celou akci podpořila společnost I.D.C. Praha, a.s./značka SEDITA. Moc děkujeme za podporu a věřím, že se nám podařilo dětem osladit život. Páni kluci hodně zdarů…

Váš Jirka

vojtisek-2V pátek 11.11.2016 se konal již šestý galavečer ČERNÝCH KONÍ. Krásný, velice milý večer jsme prožili v pěkném prostředí Centra pohybové medicíny na pražském Chodově. Jsem velice rád, že jsem mohl být přítomen večeru, který byl opět skvěle připraven a dotažen do nejmenších detailů (např. krásné karikatury Václava Šilpoše). Je mnoho věcí, které jsem věděl, ale přesto mě dokázaly překvapit a nebojme se toho slova i dojmout.

Continue reading

 Vážení přátelé,

dne 11.11.2016 se koná již šestý Galavečer Českého poháru handicapovaných cyklistů v Centru pohybové medicíny v Praze na Chodově.

Čeká nás ocenění nejúspěšnějších tělesně handicapovaných cyklistů Českého poháru, setkání s osobnostmi nejen ze světa sportu, doprovodný program a bohatý raut.

Symbolické vstupné 200 Kč je určeno na podporu projektu Vítr ve vlasech, který přináší dětem s handicapem zdarma speciální kola. Jen pro zajímavost, náklady na občerstvení na osobu převyšují cenu vstupného. Pokud je zde někdo, kdo je přesvědčen, že na galavečeru nesmí chybět, a 200 Kč je nepřekonatelná překážka, napište nám předem na info@cerníkone.cz a Vaše jméno zapíšeme do VIP listiny mezi sponzory.
.
.
KDE:
.
Centrum pohybové medicíny
Pyšelská 4
Praha 4 – 149 00 Chodov
.
KDY:
.
pátek 11.11. 2016
od 17:45 hod
.
Možnosti ubytování v nedalekém TOP HOTEL
.
Adresa:
Blažimská 1781/4
149 00 Praha 4-Chodov
.
Info ohledně ubytování poskytuje
Andrea Brzobohatá
602 765 685

petrovice-2Dne 2.10.2016 se konal poslední závod sezóny MTB seriálu v Petrovicích u Sedlčan. Závod se jel na více okruhů, dle kategorií, v okolí rozhledny Kuníček. Okruh měl cca 4,2 km a přinesl nám hezký výšlap na rozhlednu, krásný výhled do krajiny i prudký sjezd. I přes nepřízeň počasí jsme si moc pěkně zazávodili a ukončili sezónu. Jsem moc rád, že jsem byl u toho a mohl jsem vidět zase kus krásné české přírody.

Continue reading

Tričko ČERNÍ KONĚ subli muži

Cena od:  790,00 CZK
Dostupnost: výroba, expedice do 10-15 pracovních dnů
Odkaz na stránky výrobce ZDE

044 Tričko ČERNÍ KONĚ subli muži

 

Continue reading

modraMODRÁ PYRAMIDA je partnerem ČERNÝCH KONÍ již od roku 2013 a naše spolupráce funguje velmi dobře.

Jsme velice rádi, že jsme napříč celou společností získali podporu a sympatie. Podařilo se nám naleznout společnou řeč a cestu, která přináší krásné zážitky. Zejména projekt „Na kole do práce“ je důkazem vzájemné spolupráce a respektu. Každý, kdo touto cestou pomáhal, měl jistě radost i ze zlepšení své fyzické kondice. Mám velice rád citát:

„Přišel jsem, abych pomohl, ale nejvíce jsem pomohl sobě.“

Za zmínku stojí také sportovní akce, jako je např. charitativní běh do schodů. Tato sportovní akce byla krásná týmová myšlenka, která proměnila zaměstnance v kancelářích na závodníky. Jejich běh do schodů znamenal: co schod, to koruna na podporu Černých koní. Osobně jsem na této akci byl přítomen a patří mezi mé nejhezčí vzpomínky za letošní rok a to jak po stránce atmosféry, tak po stránce  vřelého přijetí.

Continue reading