ČP handiCUP MTB

ČP HANDBIKE road

DALŠÍ AKCE

Náš Facebook

2.6. mělo naše Turné zastávku v Brně na dopravním hřišti Riviéra. Tato akce, Turné Černých koní se konala pod záštitou primátora Ing. Petra Vokřála.

černí koně

Krátce před 10 hodinou se zaplnilo dopravní hřiště dětma, které přišli na osvětovou akci s tématem poznáváme handicap. V rámci této zastávky si děti vyzkoušeli jízdu na speciálních kolech na ruční pohon, invalidní vozíčky, jak se chodí se slepeckou holí a také jak to vypadá, když máte “naváto”. Opilé brýle dětem ukázaly, jak je ztížená orientace v prostoru po požití alkoholu. Dále jsme měli skákací hrad, testování v dopravních značkách a stoly na malování. Continue reading

Dobrý den Vážení přátelé!

Na začátku května jsem absolvoval úžasnou besedu v mateřské škole Vyšehořovice. Všem moc a moc děkuji, dětičky byly báječné! Těším se na další krásné a poučné besedy o bezpečnosti, prevenci a toleranci na školách a školkách :).

S pozdravem

Váš Jirka

Martina 2

Dobrý den přátelé,

po roce nás všechny čeká Turné Černých koní. Velký kolotoč práce, zábavy a poučení.

Naše zastávky, na kterých proběhne program a pozvánky naleznete zde:

Continue reading

Závodnice a závodníci,

přináším Vám výsledky ze začátku sezóny.

Mnoho krásných závodů a soubojů na tratích

Váš Jirka

Continue reading

                       Hledíme do budoucnosti

Snímek obrazovky 2017-02-20 v 13.10.43

Vážení přátele, po delší odmlce se na Vás obracím s popisem několika událostí, které si zaslouží pozornost.

Po překonání svátků vánočních jsme, jako každoročně, navštívili policejní koně v pražské Troji. Pohladili jsme naše jmenovce a přinesli něco na zub.

Continue reading

 LÉTA

 

Sobota: 14:00 – 19:00
Restaurace Leta Páně
Adresa: Národních hrdinů 3, Praha 190 12
Letošní výroční schůze má mimo jiné v programu volbu zástupců do výkonné rady. Bude se volit 5 zástupců na období 4 let, pokud se chcete ucházet o členství v radě, oznamte svou nominaci nejpozději do 20.2. na info@cernikone.cz.
Na schůzi bude též možnost uhradit členské příspěvky na rok 2017. Čl. příspěvek je 500 Kč na osobu, ale každá další osoba žijící ve společné domácnosti platí 200 Kč. Děti a mládež do 18. let členské příspěvky neplatí.
Pro zpříjemnění schůze připravujeme doprovodný program, soutěže a občerstvení.
Těšíme se na Vás v hojném počtu a dobré náladě.
S pozdravem Váš Jirka