ČP handiCUP MTB

ČP HANDBIKE road

DALŠÍ AKCE

Náš Facebook

                       Hledíme do budoucnosti

Snímek obrazovky 2017-02-20 v 13.10.43

Vážení přátele, po delší odmlce se na Vás obracím s popisem několika událostí, které si zaslouží pozornost.

Po překonání svátků vánočních jsme, jako každoročně, navštívili policejní koně v pražské Troji. Pohladili jsme naše jmenovce a přinesli něco na zub.

Continue reading

 LÉTA

 

Sobota: 14:00 – 19:00
Restaurace Leta Páně
Adresa: Národních hrdinů 3, Praha 190 12
Letošní výroční schůze má mimo jiné v programu volbu zástupců do výkonné rady. Bude se volit 5 zástupců na období 4 let, pokud se chcete ucházet o členství v radě, oznamte svou nominaci nejpozději do 20.2. na info@cernikone.cz.
Na schůzi bude též možnost uhradit členské příspěvky na rok 2017. Čl. příspěvek je 500 Kč na osobu, ale každá další osoba žijící ve společné domácnosti platí 200 Kč. Děti a mládež do 18. let členské příspěvky neplatí.
Pro zpříjemnění schůze připravujeme doprovodný program, soutěže a občerstvení.
Těšíme se na Vás v hojném počtu a dobré náladě.
S pozdravem Váš Jirka

kluciDne 23.11.2016 se konala v kinosále dětské léčebny Vesna v Janských Lázních kulturně osvětová akce. Děti se zatajeným dechem shlédly, písňové pásmo z představení Mauglí v podání herců pražského divadla Kalich. Po představení jsme předali první dva handbike, našim kamarádům Adamovi a  Alexovi. Náš projekt Vítr ve vlasech tak dostává zcela konkrétních výsledků. Děti si měly možnost vyzkoušet naše trenažéry ručních kol a dozvědět se něco o sportu s handicapem.

Celou akci podpořila společnost I.D.C. Praha, a.s./značka SEDITA. Moc děkujeme za podporu a věřím, že se nám podařilo dětem osladit život. Páni kluci hodně zdarů…

Váš Jirka

vojtisek-2V pátek 11.11.2016 se konal již šestý galavečer ČERNÝCH KONÍ. Krásný, velice milý večer jsme prožili v pěkném prostředí Centra pohybové medicíny na pražském Chodově. Jsem velice rád, že jsem mohl být přítomen večeru, který byl opět skvěle připraven a dotažen do nejmenších detailů (např. krásné karikatury Václava Šilpoše). Je mnoho věcí, které jsem věděl, ale přesto mě dokázaly překvapit a nebojme se toho slova i dojmout.

Continue reading

 Vážení přátelé,

dne 11.11.2016 se koná již šestý Galavečer Českého poháru handicapovaných cyklistů v Centru pohybové medicíny v Praze na Chodově.

Čeká nás ocenění nejúspěšnějších tělesně handicapovaných cyklistů Českého poháru, setkání s osobnostmi nejen ze světa sportu, doprovodný program a bohatý raut.

Symbolické vstupné 200 Kč je určeno na podporu projektu Vítr ve vlasech, který přináší dětem s handicapem zdarma speciální kola. Jen pro zajímavost, náklady na občerstvení na osobu převyšují cenu vstupného. Pokud je zde někdo, kdo je přesvědčen, že na galavečeru nesmí chybět, a 200 Kč je nepřekonatelná překážka, napište nám předem na info@cerníkone.cz a Vaše jméno zapíšeme do VIP listiny mezi sponzory.
.
.
KDE:
.
Centrum pohybové medicíny
Pyšelská 4
Praha 4 – 149 00 Chodov
.
KDY:
.
pátek 11.11. 2016
od 17:45 hod
.
Možnosti ubytování v nedalekém TOP HOTEL
.
Adresa:
Blažimská 1781/4
149 00 Praha 4-Chodov
.
Info ohledně ubytování poskytuje
Andrea Brzobohatá
602 765 685

petrovice-2Dne 2.10.2016 se konal poslední závod sezóny MTB seriálu v Petrovicích u Sedlčan. Závod se jel na více okruhů, dle kategorií, v okolí rozhledny Kuníček. Okruh měl cca 4,2 km a přinesl nám hezký výšlap na rozhlednu, krásný výhled do krajiny i prudký sjezd. I přes nepřízeň počasí jsme si moc pěkně zazávodili a ukončili sezónu. Jsem moc rád, že jsem byl u toho a mohl jsem vidět zase kus krásné české přírody.

Continue reading