×

Blog

Na HitHitu jsme za polovinou!

28/11/2017

Chceme vám všem moc poděkovat. Již tuto neděli, tedy teprve 10 dní po spuštění naší kampaně na HitHitu, jsme přesáhli 50procentní hranici naší cílové částky. A to jen díky vám!

Zobrazit celé

Spouštíme kampaň na HitHitu!

15/11/2017

Černí koně spouští tento čtvrtek crowdfundingovou kampaň na HitHitu, jejímž cílem je získání prostředků na rozšíření výroby. Naše speciály totiž v současnosti vyrábíme pouze v malé garáži, a ta nám s ohledem na poptávku po kolech, už nevyhovuje.

Zobrazit celé

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

×

Podpořte nás na hithitu, abychom mohli jít dál!

Chci podpořit

Vyrábíme handbike kola pro postižené děti. Naším cílem není zisk. Ke každému kolu hledáme sponzory, kteří ho zaplatí. Poptávka je však velká a my máme dílnu jen v malé garáži.

Pomozte dětem zažít vítr ve vlasech

Podpořte nás na hithitu

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017