×

Na HitHitu jsme vybrali už přes 200 tisíc korun!

Na HitHitu jsme vybrali už přes 200 tisíc korun!

Jak naše kampaň pokračuje?

Černí koně v deníku Právo

O náš projekt se začala zajímat kromě rádií i tištěná média. Deník Právo v pátek otiskl článek, v němž popsal příběh desetileté Karolínky z Kopřivnice trpící svalovou dystrofií. Ta jako první dítě v Česku testuje prototyp, který letos vznikl právě díky neziskové organizaci Černí koně.

Tomáš Pouch opět v Českém rozhlasu

 Hned dva dny za sebou natáčel Tomáš Pouch rozhovor pro regionální stanice Českého rozhlasu. Tentokrát vyrazil do ČRo Liberec, kde ho v pořadu Dopoledne pod Ještědem vyzpovídala paní redaktorka Iveta Kalátová. Hned následující den účinkoval v pořadu Radima Jehlíka, který se jmenuje Náš host a vysílá ho ČRo Karlovy Vary. Záznamy z obou pořadů by měly být v nejbližší době dostupné v online archivu.

Fanouškovská základna Černých koní roste

Od spuštění kampaně se naše fanouškovská základna na facebooku rozrostla z 5 tisíc followerů na úctyhodných 6 tisíc. Nově nás můžete sledovat také na našem instagramovém profilu, kde průběžně zveřejňujeme obrázky a fotografie z průběhu kampaně.

Děkujeme za přízeň!

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

×

Podpořte nás na hithitu, abychom mohli jít dál!

Chci podpořit

Vyrábíme handbike kola pro postižené děti. Naším cílem není zisk. Ke každému kolu hledáme sponzory, kteří ho zaplatí. Poptávka je však velká a my máme dílnu jen v malé garáži.

Pomozte dětem zažít vítr ve vlasech

Podpořte nás na hithitu

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017