×

Na HitHitu jsme vybrali už přes 200 tisíc korun!

Na HitHitu jsme vybrali už přes 200 tisíc korun!

Jak naše kampaň pokračuje?

Černí koně v deníku Právo

O náš projekt se začala zajímat kromě rádií i tištěná média. Deník Právo v pátek otiskl článek, v němž popsal příběh desetileté Karolínky z Kopřivnice trpící svalovou dystrofií. Ta jako první dítě v Česku testuje prototyp, který letos vznikl právě díky neziskové organizaci Černí koně.

Tomáš Pouch opět v Českém rozhlasu

 Hned dva dny za sebou natáčel Tomáš Pouch rozhovor pro regionální stanice Českého rozhlasu. Tentokrát vyrazil do ČRo Liberec, kde ho v pořadu Dopoledne pod Ještědem vyzpovídala paní redaktorka Iveta Kalátová. Hned následující den účinkoval v pořadu Radima Jehlíka, který se jmenuje Náš host a vysílá ho ČRo Karlovy Vary. Záznamy z obou pořadů by měly být v nejbližší době dostupné v online archivu.

Fanouškovská základna Černých koní roste

Od spuštění kampaně se naše fanouškovská základna na facebooku rozrostla z 5 tisíc followerů na úctyhodných 6 tisíc. Nově nás můžete sledovat také na našem instagramovém profilu, kde průběžně zveřejňujeme obrázky a fotografie z průběhu kampaně.

Děkujeme za přízeň!

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017