×

Na HitHitu jsme překročili cílovou částku, naše kampaň ale nekončí

Na HitHitu jsme překročili cílovou částku, naše kampaň ale nekončí

Chceme vám všem moc poděkovat. Už teď víme, že naše úsilí mělo smysl. 300 tisíc korun, které jsme dosud vybrali, nám umožní v nové výrobně rekonstruovat alespoň to nejzákladnější – podlahy, stropy, okna, elektřinu atd. Teď máme však na vás další prosbu.

Naše kampaň ještě nekončí a my chceme novou výrobnu otevřít co nejdříve, abychom mohli handbiky obdarovat co nejvíce dětí. Pomožte nám dostat se na druhou metu a přiblížit se k 500 tisícům korun. Díky nim bychom bezbariérovost nové výrobny – opravit vstup, koupelnu, toalety a vytvořit šatnu pro naše zaměstnance.

Jak pokračuje naše kampaň?

Tomáš Pouch v Dobrém ránu

V pondělí si Tomáše Poucha pozvalo brněnské studio České televize do pořadu Dobré ráno. Tomáš vyprávěl svůj životní příběh, vysvětlil jak složité je pro děti žít s handicapem a vysvětlil, jak Černí koně zkvalitňují postiženým dětem život. Záznam z pořadu naleznete v archivu pod tímto odkazem.

Černí koně na Novinkách a v regionálních médiích

O projekt Černí koně se nově začala zajímat i významná online média, a to jak regionální, tak celostátní. Za zmínku určitě stojí zajímavý článek, který se objevil na serveru Novinky, v němž se dočtete o tom, jak Černí koně pomohli malé Karolínce z Kopřivnice, která trpí svalovou dystrofií. Celý článek je k dispozici pod tímto odkazem. Dále se o nás psalo v mnoha regionálních médiích. V Jihomoravském kraji např. zde, v Jihočeském zde, v Libereckém zde, v kraji Vysočina zde a na Frýdlantsku zde.  

Děkujeme za podporu a držte nám palce!

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017