×

Alex

Alex

Handbike Alex je speciální jízdní kolo na ruční pohon, které je určeno pro děti do vzrůstu 160cm. Má posuvné držáky nohou, i opěrku, a proto se snadno přizpůsobí proporcím jezdce. Z důvodů bezpečnosti je vybaven hned dvěma brzdami, jednou torpédovou, která se ovládá prostřednictvím klik a druhá pomocná parkovací. V předním kole handbiku je také zabudována sedmistupňová převodovka, která oproti běžným dyklopřehazovačkám umožňuje přeřazování na místě bez nutnosti protočení kola. Celý speciál je navržený tak, aby byl snadno ovladatelný, bezporuchový a téměř bezúdržbový.

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

×

Podpořte nás na hithitu, abychom mohli jít dál!

Chci podpořit

Vyrábíme handbike kola pro postižené děti. Naším cílem není zisk. Ke každému kolu hledáme sponzory, kteří ho zaplatí. Poptávka je však velká a my máme dílnu jen v malé garáži.

Pomozte dětem zažít vítr ve vlasech

Podpořte nás na hithitu

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017