×

Alex

Alex

Handbike Alex je speciální jízdní kolo na ruční pohon, které je určeno pro děti do vzrůstu 160cm. Má posuvné držáky nohou, i opěrku, a proto se snadno přizpůsobí proporcím jezdce. Z důvodů bezpečnosti je vybaven hned dvěma brzdami, jednou torpédovou, která se ovládá prostřednictvím klik a druhá pomocná parkovací. V předním kole handbiku je také zabudována sedmistupňová převodovka, která oproti běžným dyklopřehazovačkám umožňuje přeřazování na místě bez nutnosti protočení kola. Celý speciál je navržený tak, aby byl snadno ovladatelný, bezporuchový a téměř bezúdržbový.

Podpořte nás

264 550 436 / 0300

Podpořte nás

Jsme nezisková organizace a jsme zcela závislí na pomoci a podpoře dalších subjektů i jednotlivců. Uvítáme každou pomoc.

Jak nás podpořit

Největší překážkou jsou pro nás samozřejmě finance. Pokud nás chcete podpořit, své příspěvky můžete zasílat na účet veřejné sbírky:

Číslo účtu 264 550 436 / 0300

Chápeme ale, že ne každý má tu možnost nám na výrobu kol pro děti přispět finančně. Proto existují i jiné varianty pomoci. Například se můžete stát naším členem nebo dobrovolníkem. V tom případě nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

© Copyright Černí koně, z.s. | Created by dr-abe.cz 2017