ČP handiCUP MTB

ČP HANDBIKE road

DALŠÍ AKCE

Náš Facebook

osobnosti

My, Černí koně, jsme od vzniku v roce 2008 poznali moho lidí, získali nespočet přátel a fanoušku. Věřte, že si vážíme každého z Vás, každé pomoci i podpory. Moc dobře si uvědomujeme s jakou hrdostí nosíte dres Černých koní, a pomáháte nám budovat dobré jméno organizace.

Jsme rádi, že naši organizaci podporují i lidé, kteří ve svých oborech patří mezi nejlepší. Je to pro nás signál, že společně odvádíme dobrou práci, a že se můžeme právem také považovat za nejlepší v oboru.

TŘI KRÁLOVÉ

Poznejte tři osobnosti, které v současnosti pomáhají Černým koním k úspěchu

CENSKY

Herec Jan Čenský poznal Černé koně na Mezinárodním filmovém festivalu ve Zlíně. Jako moderátor festivalu měl přehled co se kde děje a naše aktivity v rámci festivalu si získaly jeho sympatie.

DRESSLER

2x mistr světa a 20x mistr ČR v biketrialu, to je Pepa Dressler, “malý” člověk s velkým srdcem. Pepa podporuje naši organizaci již od vzniku, zapojení handicapovaných do sportu se mu velice líbí a rád nás kdykoliv podpoří.

HAUPTVOGEL

Z televizních obrazovek známý Tomáš Hauptvogel byl také při tom, když se myšlenka Černých koní rodila. Byl u toho, když první handbiker dokončil závod horských kol, moderoval náš první galavečer i naší první tiskovou konferenci.