NAŠE VIDEA

aktualně

SOCIÁLNÍ PODNIK

ALEX – HANDBIKE

HANDBIKE – speciální jízdní kolo na ruční pohon je určeno pro děti až do vzrůstu 170cm. Dle proporcí jezdce lze posouvat držáky nohou, vzdálenost a sklon opěrky zad. Handbike je vybaven dvěmi brzdami (torpédová brzda otočením klik vzad a pomocná parkovací brzda) a sedmistupňovou převodovkou zabudovanou v předním kole. Převodovka oproti běžným cyklopřehazovačnám umožňuje přeřazení na místě bez nutnosti protočení kola. Tento speciál je navržen tak, aby byl snadný pro ovládání, bezporuchový a téměř bezúdržbový.

FÍLA – ELEKTROHANDBIKE

Pro děti, které mají omezenou hybnost rukou a nemají dostatek síly, aby rukama uvezly své tělo, montujeme na handbike elektropohon, který pomůže zdolat každý kopec.

JOAN – TRENAŽER

Cyklotrenažer JOAN je doplňkem handbiku ALEX a FÍLA. Ideální pro zimní období, kdy se nedá pro nepřízeň počasí jezdit venku. Své využití najde v kombinace s handbike i v rehabilitačních centrech.

JOAN dodáváme s aplikací pro PC. Po připojení k počítači se dítě ve svém pokojíčku může stát závodníkem a projet si některý z připravených závodů, nebo si třeba pustit pohádku. Video se přeruší v okamžiku, kdy se kolo přestane otáčet.

VOJA – HANDBIKE PRO NEJMENŠÍ

I ty nejmenší potřebují svobodu pohybu. VOJA je jednorychlostní s torpedovou brzdou (otočením klik vzad). Dle fyzických možností dítěte na kolo připevníme sedák (viz obr.), nebo vyrobíme klasickou sedačku a opěrky nohou. Teleskopickým prodloužením rámu lze kolo přízpúsobit velikosti dítěte.

MATY – VOZÍK PRO NEJMENŠÍ

MATY dětem usnadňuje pohyb, je vhodný na doma a je průpravou na budoucí invalidní vozík. Dle potřeb montujeme opěrky nohou.

DRES ČERNÝCH KONÍ

Dresem řikáme kdo jsme a kam patříme. Dres je symbolem, vlajkou příslušnosti i vyjádřením svého já. Naše organizace, to nejsou jen handicapovaní, jsme skvělá parta, užíváme si život a každý z nás si do své sbírky zážitků z každé akce přihodí další skvělou vzpomínku.

Kupte si náš dres, ukažte kam patříte a komu pomáháte. Staňte se jedním z nás a vydejte se s námi vstříc novým dobrodružstvím. Dresy objednávejte přímo od výrobce DEXTER