PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

PRO HANDICAPOVANÉ
 

DARUJTE

SOCIÁLNÍ PODNIK

CHRÁNĚNÉ PRACOVIŠTĚ

Hlásíme se k principům sociálního podnikání, vytvořili jsme pracovní místa pro lidi s handicapem a nabízíme jim smyluplnou práci, která je skutečně posláním. Jako jediní v ČR vyrábíme speciální kola, která dětem s tělesným postižením přináší svobodný pohyb. Pyšníme se inovativním přístupem, který vychází ze skutečných potřeb a tak není náhodou, že některé produkty vyrábíme jako jediní na světě.

SPECIÁLNÍ KOLA DÁVÁME DĚTEM ZDARMA

Abychom mohli dávat dětem kola úplně zadarmo, kombinujeme byznys a charitu. Kola nám místo rodiny s handicapovaným dítětem zaplatí někdo jiný. Oslovujeme firmy a nadace, žádáme je o finanční dar. Dále provozujeme veřejnou sbírku, do které může přispět úplně každý.

VÝROBNÍ PORTFOLIO

maty

MATY

když ostatní děti dělají první krůčky

Malý vozík je určen pro ty nejmenší, když začínájí vnímat své okolí a potřebují si osvojit prostor. Mozek se formuje na základě podnětů a ty přicházejí právě s pohybem v prostoru. 

MATY
je určen dětem od 12 měsíců.

voja

VOJA

první výpravy kolem domu

V době, kdy děti usedají do svých tříkolek a zažívají radost z jízdy, přichází na řadu VOJA. Je to speciální tříkolka, u které se vše ovládá rukama. Šlape, brzdí i zatáčí.

VOJA
je určen dětem od 2 let.

alex

ALEX

jedu ven s kamarády

Alex je ruční kolo - handbike. Ovládá se, řídí, šlape i brzdí pouze rukama. Náš speciál je téměř bezúdržbový, má sedmistupňovou převodovku, která dětem umožní zvolit zátěž dle svých fyzickým možností.

ALEX
je určen dětem od 100 do 160 cm

fila

FÍLA

jede to skoro samo

Elektrohandbike je určený dětem s tělesným postižením, které zasáhlo dolní a částečně i horní končetiny. Tento speciál je vhodný hlavně pro děti trpící SMA - svalovou atrofií. Rychlost lze nastavit v rozmezí 7 až 25 km/h. Motor výrazně snižuje zátěž a k pohybu, oproti předchozímu modelu, stačí pouze 10% síly.

FÍLA
je určen dětem od 100 do 160 cm

joan

JOAN

na kolo i v zimě

Speciální kola jsou zároveň vhodnou fyzioterapeutickou pomůckou. Abyste tyto speciály mohli využívat i v zimním období, vyvinuli jsme pro vás cyklistický trenažér, který lze přopijit prostřednictvím USB k běžnému počítači a s naší aplikací tak dítě může sledovat jakékoliv video (třeba nahrávku ze závodu nebo oblíbenou pohádku). Pokud dítě točí klikami, video se přehrává, ale jakmile zastaví, aktivuje se na videu pauza.

Trenažer je doplňkem ručního kola ALEX a FÍLA

johnnie

JOHNNIE

domácí škola chůze

Mít doma vlastní bradla přináší tu výhodu, že se svým dítětem nemusíte tak často dojíždět na rehabilitaci. Dítě jednoduše posiluje své nohy a učí se chodit doma.

Bradla vyrábíme do délky 3m

PŘIPRAVUJEME

johnnie

PŘÍPOJNÁ SADA

společně s větrem o závod

Vyvíjíme přípojnou sadu, která se skládá ze dvou částí. První částí je tlačící rám, pomocí kterého dítěti můžete pomáhat, hlavně v kopcích. Rám je vhodný i pro doprovod na kolečkových bruslích. Další částí je snadno přípojné stupátko, které dětský handbike rázem promění v jakési dvojkolo. Tímto způsobem zvládnete i delší výlety.

Plánovaná výroba: 2020

DÁLE NABÍZÍME

jose

JOSE

elektrický vozík

Tento malý vozík se ovládá dvěma pákami, kdy každá samostatně řídi jedno kolo. Rychlost lze snížit na 2,5 km/h.

adam

ADAM

bezpečná tříkolka

Vysoká stabilita je dána nízkým těžištěm. Kolo je snadno ovladatelné a dodává se ve více velikostech, pro jezdce vzrůstu od 100cm až pro dospělé.

Na požádání je možnost přestavby na elektrokolo.

DOPORUČUJEME

kury

KURY

český výrobce vozíků

Před koupí nového vozíku vám doporučujeme kontaktovat rodinou firmu Kury, která nabízí vozíky vysoké kvality za více než rozumnou cenu.

Stává se, že vám některá nadace přispěje na několikanásobně dražší vozík, ale věřte že kvalita není o nic vyšší, pouze následný servis a ceny náhradních dílů. Lidé z Kury mají dlouholeté zkušenosti a dokáží vozík přízpůsobit veškerým vašim požadavkům.

Šetřete své peníze a podpořte českého výrobce.

KE STAŽENÍ

HANDBIKE

NÁVOD

TRENAŽER

SOFTWARE

TRENAŽER

NÁVOD K INSTALACI